Mango 96% HHC Cartridge

Kód: 275/1
599 Kč
Skladem
Varianta
Možnosti doručení

Ochucený 99,8% HHC destilát dovážený z USA je tou nejlepší volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

96% HHC destilát od Chill-CBD, který pro vás připravují z testovaného HHC destilátu 99,8% dováženého z USA je tou nejlepší volbou. Trh je plný nekvalitních ředěných HHC, buďte při výběru opatrní a spokojte se jen s tím nejlepším.

Produkt neobsahuje žádné THC, ale berte na vědomí, že účinky mohou být podobné. Jelikož neobsahuje THC, je negativní na všechny běžné drug testy.

PŘÍCHUŤ

  • Mango

ZEMĚ PŮVODU

  • Spojené státy americké

DRUH CARTRIDGE

  • HHC Cartridge
  • Standardizovaný závit 510

ÚČINNÉ LÁTKY

  • Hexahydrokanabinol 96%

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k přímé spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: